MSQRD 1.3.4 (ios)
MSQRD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    8,040

  • ÜRETİCİ

    Masquerade Technologies, Inc

Çektiğiniz fotoğraf ve videolara eğlenceli animasyonlar ekleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

MSQRD uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlarınızdan çektiğiniz fotoğraf ve videolara eğlenceli animasyonlar ekleyerek keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

İlginç bir efekt ve filtre uygulaması olan MSQRD, video ve fotoğraflarınıza ekleyeceğiniz hareketli animasyonlar ile ilginç çalışmalar ortaya çıkarabiliyorsunuz. Snapchat uygulamasındaki Lenses özelliğine benzer şekilde animasyonlar bulunan uygulamada mimiklerinizi kullanarak yaratıcı çalışmalar çıkarmak sizin elinizde. Fotoğraflarınıza da birbirinden çeşitli filtreler ve efektler uygulayabileceğiniz uygulamada arkadaşlarınızın fotoğrafları üzerinde çalışarak eğlenceli vakit geçirmeniz mümkün.

iPhone ya da iPad cihazlarınızın ön kamerası ile fotoğraf veya video çektikten sonra, animasyonları uygulamak için ekranı sağa ve sola kaydırabilirsiniz. Animasyon ve efektler arasından beğendiklerinizi uyguladıktan sonra ister telefonunuza kaydedebilir isterseniz de sosyal ağ platformlarında paylaşabilirsiniz. MSQRD uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR