Multi Level 2 Car Parking Simulator 1.0 (ios)

Multi Level 2 Car Parking Simulator

1.0
Multi Level 2 Car Parking Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Multi Level 2 Car Parking Simulator, ilk oyuna göre çok daha iyi bir şekilde karşımıza çıkıyor ve benzersiz bir araba simülasyonu deneyimi yaşatıyor.

Multi Level 2 Car Parking Simulator, ilk oyunun üzerine bir hayli yenilik koymuş bir şekilde karşımıza çıkıyor. İlk versiyonu olduğu gibi bu yeni versiyonu da iOS işletim sistmeine sahip cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Araba park etme simülasyonları oynamaktan keyif alıyorsanız Multi Level 2 Car Parking Simulator denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.

Park etme safhası araba sürmenin en sıkıcı aşamalarından bir tanesi. Fakat Multi Level 2 Car Parking Simulator park etmeyi bile keyifli hale getiriyor. Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi sadece park etme görevlerine sahip olmaması ve farklı oyun modları sunması. Bu sayede oyunseverler diledikleri modlardan birini seçebiliyorlar. Sunulanlar arasında drift yapma, park etme ve hassas sürüş gibi modlar bulunuyor.

Multi Level 2 Car Parking Simulator'da drift yapabileceğimiz bir araba, son derece hızlı bir hatchback, devasa bir arazi arabası ve lüks bir sedan bulunuyor. Bu araçların her biri farklı dinamiklere sahip. Bu yüzden görevlerde başarılı olabilmek için öncelikle aracımızı iyi bir şekilde tanımamız gerekiyor.

Simülasyon oyunundan beklediğimiz kalitedeki görselleri ve net bir şekilde çalışan kontrolleriyle dikkat çeken Multi Level 2 Car Parking Simulator bu tarz oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR