MultiMobil 2.1.1 (ios)

MultiMobil

MultiMobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MultiMobil, tamamen ücretsiz olarak sunulan bir uygulama ve Multinet kartlarımızı detaylı bir şekilde takip edebilmemizi sağlıyor.

MultiMobil, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz Multinet kart takip uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde Multinet kartımızın nerelerde geçtiğini, kalan bakiyemizi ve yaptığımız işlemleri takip edebiliyoruz.

Uygulamaya giriş yaptığımızda karşımıza çeşitli işlemleri gerçekleştirebileceğimiz bölümler çıkıyor. Öncelikle Hesabım bölümünden kartımızı tanımlama işlemlerini gerçekleştirmek gerekiyor. Bu aşamadan sonra kalan bakiyemizi ve daha önce yapılan işlemleri takip edebiliyoruz. Bu işlemlere ek olarak Multinet tarafından sunulan ürünlere ve hizmetlere de yine bu arayüz üzerinden ulaşmak mümkün.

MultiMobil'in üst kısmında yeme-içme, akaryakıt, konaklama, parantez ve hepsi ibarelerinin yer aldığı butonlar bulunuyor. Bu butonlara tıklayarak Multinet kartın hangi kuruluşlarda geçtiğini görebilirsiniz. Multinet desteği sağlayan tüm işletmeler mesafelerine göre listeleniyor. Elbette filtreleme seçeneklerini kişisel beklentilerimize göre değiştirebiliyoruz. En önemlisi de tüm bu işletmeler harita üzerinde gösteriliyor ve hatta yol tarifi yapılıyor.

Genel olarak Multinet kart sahiplerinin tüm beklentilerini karşılayabilecek bir uygulama olan MultiMobil, günlük hayatı kolaylaştıran seçenekler arasında yer alıyor. Eğer siz de bir Multinet kart sahibiyseniz MultiMobil'i mutlaka deneyin.

YORUMLAR