Murder Room 1.0.2 (ios)

Murder Room

Murder Room
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz korku temalı bir oyundur.

Korku temalı oyunları seviyorsanız Murder Room göz atmanız gereken oyunlardan bir tanesi. Murder Room iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir korku temalı odadan kaçış oyunudur.

Kendinizi bir anda bir seri katille aynı odada kilitli bulduğunuz oyunda birinci şahıs gözünden oynuyorsunuz. Temel olarak bir odadan kaçış oyununda yaptığınız hareketleri yapıyorsunuz diyebilirim.

Yani parmağınızla dokunarak toplayabileceğiniz eşyaları keşfetmeye çalışıyorsunuz. Toplayabildikleriniz topluyor, birbirleriyle etkileşim halinde kullanmaya çalışıyor ve odadan kaçmaya çalışıyorsunuz.

Yine bazı görevleri tamamlamaya ve gizemleri çözerek ilerlemeye çalışıyorsunuz. Genel olarak hem grafikleri hem de ses ve müzikleri ile korkutucu bir atmosfere sahip olan oyunun kontrolleri de bir hayli kolay. Bu yüzden kolayca adapte olabiliyorsunuz.

Takıldığınız zamanlarda kullanabileceğiniz ipuçları var ve bunları elinizdeki altınlarla satın alabiliyorsunuz. Altını da oyun içi satın almadan gerçek parayla alabiliyorsunuz. Eğer bu tarz korku oyunlarını seviyorsanız, indirip göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR