Mushboom 1 (ios)

Mushboom

1
Mushboom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mushboom, iOS platformunda oynayabileceğiniz en heyecanlı ve ücretsiz aksiyon oyunlarından bir tanesidir.

Mushboom, Android ve iOS kullanıcıları arasında oldukça popüler oyunlardan bir tanesidir. Oynadıkça bağımlılık yapan Mushboom'u yükledikten sonra neden popüler olduğunu sizde anlayabilirsiniz. Oyun içerisinde kontrol edeceğiniz karakter, ofisinden, şehir yaşantısından ve kalabalığından sıkılmış ve dışarıya çıkarak hayallerini gerçekleştirmeye karar vermiştir.

Oyun sahip olduğu yapı nedeniyle sınırsız koşu oyunları ile benzerlik göstermektedir. Eğer bu türdeki sınırsız koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Mushboom sizin için eğlenceli olabilecek oyunlardan bir tanesidir.

Oyunun grafikleri oldukça tatmin edici. Yüksek detaylı grafikler ile donatılan ve ilginç bir oynanışa sahip olan oyunda başarılı olmak için kontrol ettiğiniz karaktere tehlikeli bölümler içinde rehberlik yapmalısınız. Yolunuza çıkacak olan engelleri atlatmalısınız. Engeller dışında sizi durdurmak isteyen bazı düşmanlarda bulunuyor. Engelleri ve düşmanları atlatmaktan ayrı olarak yapmanız gereken bir görev daha bulunuyor. Yol üzerindeki tüm mantarları toplayarak karakterinizi mantar ile doldurmalısınız.

Her biri farklı yapıya sahip toplamda 100'den fazla bölüm oyunda sizi bekliyor. Ayrıca oyun içerisinde bir çok kullanışlı eşya, araç ve karakter bulunuyor.

iPhone ve iPad'leriniz üzerindeki oyunlardan sıkıldıysanız ve gerçekten eğlenebileceğiniz farklı bir oyun arıyorsanız, Mushboom'u ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlamanızı tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUMLAR