Mushroom Wars: Space! 1.1.1 (ios)

Mushroom Wars: Space!

Mushroom Wars: Space!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mushroom Wars: Space! mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri keyifli bir strateji oyunu arayanların gözardı etmemesi gereken bir seçenek.

En popüler PlayStation Network oyunları arasında yer alan Mushroom Wars: Space!'i artık mobil cihazlarımız üzerinde de oynayabiliriz! Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve hem iPhone hem de iPad cihazlara indirilebilir olan oyunda soluksuz bir maceraya tanık oluyoruz.

Oyunda elliden fazla, farklı tasarımlı senaryo görevi mevcut. Bu görevler hikaye akışına göre ilerliyor. Eğer daha interaktif bir deneyim yaşamak isterseniz çevrimiçi çoklu oyuncu moduna girebilir ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Bu keyifli oyundaki yegane amacımız harita üzerinde bulunan mantarları ele geçirmek. Bunu başarabilmek için mantar halkını kullanıyoruz. Üssümüzde yetiştirilen bu insanları diğer mantarları işgal etmek ve onları ele geçirmek için kullanıyoruz.

Oyunda görev yapan kaliteli grafik modellemeleri ve renkli görseller, alınan keyfi bir basamak yukarı taşıyor. İzometrik bir kamera bakış açısına sahip olan Mushroom Wars: Space!te kontrol mekanizması da bu açıyla uyumlu bir şekilde çalışıyor. Ekran üzerinde yapacağımız birkaç basit tıklamayla askerlerimizi işgale gönderebiliyoruz.

Mobil cihazlar üzerinde oynanabilecek en iyi oyunlardan biri olan Mushroom Wars: Space! her yaştan oyunseveri etkileyecek türden bir yapım.