Mussoumano Game 1.0.1 (ios)

Mussoumano Game

Mussoumano Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mussoumano Game, bir Arap şeyhinin kaçırılan kız arkadaşlarını kurtarmasını konu alan bir koşu oyunudur.

Mussoumano Game, kız arkadaşları kaçırılan bir Arap şeyhine yardımcı olduğumuz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunudur. Detaylı hazırlanmış çevre ve karakter modellemeleri ile dikkat çeken oyun hem iPhone hem de iPad’de ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Arap şehirlerinin o gizemli havasını hissedeceğiniz oyunda oldukça zengin Arap şeyhi Mussoumano’ya düşmanları ve troller tarafından kaçırılan güzeller güzeli kız arkadaşlarını bulması için yardım ediyoruz. Gerek koşarak, gerekse de çeşitli araçlara binerek ilerlediğimiz oyunda amacımız hem şeyhin kız arkadaşlarını kurtarmak hem de yüksek puan elde etmek. Kontrollerin son derece basit tutulduğu oyunda yüksek duvarlar, kutular gibi yol boyunca karşımıza birçok engel çıkıyor. Yükseklere zıplayabilen develer, uçan halılar, sihirli bulutlar karakterimizin engelleri daha rahat aşmasını sağlıyor. Oyuna koşarak başlıyor ve ilerleyip puan kazandıkça bunların kilidini açıyoruz ve kullanma fırsatı yakalıyoruz. Ayrıca karakterimizi güçlendirmemiz de mümkün.

Dikkat gerektiren ve reflekslerinizi iyileştirmenizei yardımcı olan bu oyun toplam 3 menüden oluşuyor. Status bölümünden en iyi puanınızı ayrıntılı olarak görebiliyor, Ride bölümünden bineceğiniz araç ve develere ulaşabiliyor, Achievements’tan da oyun boyunca elde ettiğiniz puanlar neticesinde kazandığınız unvanları görebiliyorsunuz. Oyuna başlamak içinse Arap şeyhimizin üzerine dokunmanız gerekiyor.

Mussoumano Game, düşük, orta ve üst seviye telefon ve tabletlerde akıcı bir şekilde oynanabilen son derece zevkli bir mobil oyun.

YORUMLAR