musx

1.4
musx
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

musx, yeni müzikler keşfedebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir sosyal platformdur.

musx, müzik keşfetmenin ve paylaşmanın en basit yoludur. Dinlediğiniz bir müziği takipçilerinizle paylaşabilir, yeni ve popüler şarkılardan anında haberdar olabilir, saniyeler içerisinde harika çalma listeleri oluşturabilirsiniz.

musx, dünya genelindeki müzik severleri buluşturan sosyal bir platform. Ruhunu müzikle besleyen herkesin kullanmasını tavsiye ettiğim bu uygulama ile hem arkadaşlarınız hem de diğer kişilerin dinledikleri müzikleri ana akışınızdan anlık olarak takip edebiliyor, tek dokunuşla dinleyebiliyor ve çalma listenize ekleyebiliyorsunuz. Twitter, Facebook ve diğer sosyal ağlardaki takip sistemi bu uygulama da mevcut. Müzik önerilerini beğendiğiniz kullanıcıları takibe alabiliyor, paylaşımlarını beğenebiliyor, yorumlayabiliyor ve yeniden paylaşabiliyorsunuz.

Sosyal ağ hesaplarınızla ilişkilendirerek veya e-posta hesabınız ile oluşturduğunuz ücretsiz üyelik sonrası kullanabileceğiniz musx, basitleştirilmiş bir arayüz ile geliyor. Ana akışınızda arkadaşlarınızdan gelen ve popüler olan paylaşımları ayrı ayrı görme şansına sahipsiniz. Görsele dokunarak müziği dinlemeye başlıyor, görselin sağ üst köşesindeki “Download on iTunes” işaretine dokunarak müziği satın alabiliyorsunuz. Görselin yanındaki “+” simgesi ise o müziği kolaylıkla çalma listenize ekleme şansı veriyor.

Arka planda çalma desteği de sunan musx, yeni müzikler keşfedebileceğiniz, dünyanın dört bir yanındaki müzik severle etkileşime geçebileceğiniz tamamen ücretsiz bir uygulama.

YORUMLAR