Mutant Fighting Arena 1.0 (ios)

Mutant Fighting Arena

1.0
Mutant Fighting Arena
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mutant Fighting Arena, iPhone ve iPad cihazlarda oynanabilen ve mutant hayvanlardan oluşan süper karakterlerle kıyasıya bir meydan okumaya ortak olacağınız heyecan verici bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Mutant Fighting Arena mobil oyunu, mutasyona uğramış karakterlerle sıra dışı bir dövüş deneyimi yaşayacağınız sürükleyici bir aksiyon oyunudur.

Mutant Fighting Arena mobil oyununda çeşitli hayvanlardan oluşan karakterler mutasyona uğrar. Ortaya çıkan mutant karakterlerle dövüşeceksiniz. 15’ten fazla mutant karakterin bulunduğu Mutant Fighting Arena mobil oyununda ilk etapta kısıtlı sayıda karakterle oynayabiliyorsunuz. Ancak oyunda deneyim kazandıkça ve puan biriktirdikçe çeşitli mutasyonlar ve yeni karakterler görebilirsiniz.

Mutant Fighting Arena mobil oyununu ister online olarak gerçek oyunculara karşı oynayabilir isterseniz de internet bağlantısına ihtiyaç duymadan yapay zekaya karşı dövüşebilirsiniz. Hızlı davranmanız Mutant Fighting Arena mobil oyununda size bir avantaj sağlamayacaktır. Zira popüler dövüş oyunlarının aksine Mutant Fighting Arena oyununda sıra bazlı bir oynanış hakim. Yani rakipler birbirlerinin hamlelerini beklemek zorunda. Sıkılmadan oynayacağınız dövüş oyunu Mutant Fighting Arena’yı AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR