MUTANT ROADKILL 1.1.1 (ios)

MUTANT ROADKILL

MUTANT ROADKILL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    89

  • Üretici

    Glu Mobile

Mutant Roadkill oldukça eğlenceli ve kendine has bir havaya sahip bir iOS oyunudur

Mutant Roadkill aksiyon ve yarış öğelerini oldukça eğlenceli bir şekilde harmanlayan ücretsiz olarak oynanabilen bir iOS oyunudur.

Bir nükleer savaş sonrası yaşananları konu alan oyunda nükleer patlamanın ardından geride kalan yıkıntılardan oluşan bir dünyaya yolumuz düşüyor. Bu dünyada yayılan radyasyon sonucu insanlar ve diğer canlılar mutasyon geçirmiş ve korkunç yaratıklara dönüşmüşlerdir. Biz ise hayatta kalan az sayıda kişiden biri olarak kendimizi bu tehlike dolu çevreden kurtararak özgürlüğümüze kavuşmaya çalışıyoruz.

Özgürlüğümüze kavuşmak için aracımızı atlıyoruz ve önümüze çıkan mutantları yok ederek ilerliyoruz. Aracımızın hızı yanında güvenebileceğimiz bir diğer özelliği de silahlarıdır. Silahlarla donatabildiğimiz aracımızla mutantları bize yaklaşmadan öldürebilmekteyiz. Farklı araçlar kullanabildiğimiz oyunun bu yapısı oyuna çeşitlilik kazandırmakta ve onu sıradan bir yarış oyunu olmaktan kurtarmaktadır.

Oyunun çizgiroman havasını yansıtan grafikleri oldukça iyi iş çıkarmakta. Nitro, elektro şok gibi özelliklerle desteklenen zengin oynanış yapısı grafiklerle birleşerek oyunu başarılı bir yapım yapıyor. 

Eğer oyunla ilgili fikir sahibi olmak isterseniz oyunun kısa tanıtım videosunu seyredebilirsiniz:

YORUMLAR