My Mixtapez 4.8 (ios)

My Mixtapez

4.8
My Mixtapez
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siyahi müzik trendini anında yakalamanızı ve dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir iOS uygulaması.

iTunes ve benzeri müzik uygulamalarının haricinde zengin bir müzik arşivine ihtiyacınız varsa My Mixtapez isimli uygulama size başka yerlerde buramayacağınız bir sürü müzik çalışması sunuyor. Sınırsız Mixtape seçeneğini barındıran be olağanüstü geniş müzik kutusu, internet bağlantınızın olduğu her yerde keşfedebileceğiniz dev bir müzik arşivini mobil cihazınıza getiriyor.

İnternet akışı üzerinden gerçek zamanlı dinleyebildiğiniz müzikleri internetin olmadığı zamanlarda tekrar dinlemek için indirebiliyorsunuz. Bu müzikleri sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşıp sizin zevkinize ilgi duyan arkadaşlarınıza zahmetsizce ulaştırabiliyorsunuz.

My Mixtapez kullanmak istiyorsanız sizi öncelikle Rap, R&B, Hip Hop ve bu müzik camiası içerisinde yer alan trendler bekliyor olacaktır. Ünlü müzisyenler ile özel anlaşmalar da yapan My Mixtapez ekibi, başka bir yerde rastlamanıza mümkün olmayan özel single çalışmalarını sizlere ücretsiz olarak sunuyor.

Spotify kullanıcılarının bilmiş olduğu bir hizmet politikası gereğince ücretsiz pakette sizi reklam yayınları bekliyor olacaktır. Aylık bir abonelik ücretini gözden çıkartmanız durumunda ise bu reklamlardan kurtulmakla kalmıyorsunuz, yayındaki ses kalitesi de ciddi ölçüde artıyor. Üstelik yapmış olacağınız indirmeler artık sınırlı olmayacaktır.