My NBA 2K15

My NBA 2K15
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My NBA 2K15 eğer NBA 2K15 oynuyorsanız kaçırmamanız gereken bir mobil uygulama

My NBA 2K15 2K Games'in ünlü basketbol oyunu serisi NBA 2K15'in konsol versiyonlarıyla bağlantılı olarak oynayabileceğiniz bir NBA 2K15 asistan uygulaması ve mobil kart oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uygulama olan My NBA 2K15 sayesinde hem eğlenceli vakit geçirebilir, hem de NBA 2K15'in konsol versiyonları içinde kullanabileceğiniz sanal para kazanabilir, MyPlayer Store'u ziyaret ederek oyun içerisine transfer edebileceğiniz formalar, ayakkabılar gibi farklı eşyalar satın alabilirsiniz.

My NBA 2K15'te oyuncular NBA yıldızlarının oyuncu kartlarını toplayarak kendilerine bir deste hazırlamaktalar. Oyunculara 1000'in üzerinde oyuncu kartı sunulan oyunda destelerinizi hazırladıktan sonra internet üzerinden diğer oyuncularla eşleşebiliyorsunuz ve bu karşılaşmaları kazandıkça ödüller kazanabiliyor, destenizi geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca sahip olduğunuz her kartı da daha güçlü hale getirebilmeniz için kartlara 1 ile 3 arasında yuvalar yerleştirilmiş.

My NBA 2K15'da oyuncular yeteneklerine yakın seviyede olan oyuncularla eşleştirilmekteler. My NBA 2K15'de oyuncuları günlük ödüller ve hediye kodları da beklemekte.

YORUMLAR