My UV Patch 2.3.1 (ios)

My UV Patch

My UV Patch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My UV Patch, iPhone ve iPad cihazlarda çalışan ve ideal güneş maruziyetini tarayan bir teknolojinin parçası olan bir mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen My UV Patch mobil uygulaması, güneşin zararlı etkilerini minimuma indirme ve güneşe maruz kalma konusunda bilgilendirme hizmeti sunan bir teknolojinin tamamlayıcı mobil uygulamasıdır.

Güneş, kuşkusuz en büyük D vitamini kaynağıdır ve çoğu insan bu vitaminden faydalanmak için güneşlenmeyi tercih etmekte. Ancak güneş ışınlarına kontrolsüz şekilde maruz kalma insanlar için çok tehlikeli hastalıklara davetiye çıkarabilir. Güneş ışınlarının etkisini kontrol altına almak için kozmetik devi L’oreal çatısı altındaki La Roche – Posay tarafından geliştirilen UV Patch adlı giyilebilir teknolojinin görüntüleyici uygulaması olan My UV Patch ise yapılan ölçümleri ve tavsiyeleri kullanıcılara iletme rolü üstleniyor.

My UV Patch mobil uygulamasını indiren kullanıcılar öncelikle bir hesap açmak durumunda. Hesap açarken ise yaş, isim ve cinsiyet bilgilerinizi uygulamaya gireceksiniz. Vücudunuza yapıştırdığınız bantlar sayesinde cilt tipinize en uygun güneşe maruz kalma süresi ve miktarı ölçülecek ve kullanıcılar böylelikle ideal güneş ışığı bilgisine kavuşacak. Son derece kullanışlı bir teknolojinin parçası olan My UV Patch mobil uygulamasını AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.