myChat

myChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

myChat, sevdiklerinizle istediğiniz an istediğiniz yerde ücretsiz olarak sohbet edebileceğiniz bir uygulamadır.

myChat, dünya genelinde en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a alternatif olarak kullanabileceğiniz bir sohbet uygulamasıdır. Kayıt esnasında sadece telefon numaranızı verdiğinden rehberinizdeki kişilerle anında sohbete başlayabileceğiniz uygulamada sesli ve görüntülü aramalar ve mesajlaşma ücretsiz ve hiçbir rahatsız edici reklam bulunmuyor.

myChat, tüm sevdiklerinizle hareket halinde sohbet etme imkanı tanıyan kullanımı basit, güvenli ve ücretsiz bir mobil uygulama. Telefon numaranızı girmenizin ardından takma ad ve fotoğrafınızı belirleyip hemen rehberinizdeki kişilerle sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Arkadaşınızla veya ailenizle sanki yanlarındaymış gibi sohbet edebilir, akıllı telefon ve tabletinizle çektiğiniz fotoğraf ve videoları gönderebilir, ücretsiz çıkartma ve gülen yüzlerle sohbetlerinizi renklendirebilirsiniz.

Türkçe olarak ta kullanılabilen sohbet uygulaması myChat’i ilk açtığınızda kayıt ekranı yerine telefon numaranızı gireceğiniz bir ekran ile karşılıyorsunuz. Telefon numaranızı ilgili alana girdikten sonra telefonunuza –numaranın size ait olduğunu doğrulamak için- onay kodu içeren bir kısa mesaj gönderiliyor. Onay kodunu da girmenizin ardından rehberinizdeki kişiler otomatik olarak içe aktarılıyor ve listenizden dilediğiniz kişiyle mesajlaşmaya başlıyorsunuz. Kullanımı oldukça basit, hızlı ve güvenli olan myChat uygulamasını WhatsApp Messenger ve Telegram Messenger gibi popüler uygulamalara alternatif olarak kullanabilirsiniz.

YORUMLAR