MyEye 0.0.8 (ios)

MyEye

MyEye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyEye uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan canlı yayınlar yapabiliyorsunuz.

MyEye uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarını kullanarak tüm dünyaya canlı video yayınları yapmak için kullanabilecekleri ücretsiz yayın araçları arasında yer alıyor. Oldukça kolay bir şekilde kullanılabilen ve hem kullanıcı gizliliği hem de bildirimler konusunda geniş özelleştirme seçenekleri sunan uygulama, yaşadıklarını herkese aktarmak isteyenlerin tercihleri arasında yer alacaktır.

Uygulamayı kullanarak anında canlı yayınınızı başlatabiliyor ve herkesin yaşadıklarınızı görmesini sağlayabiliyorsunuz. Yaptığınız canlı yayınlar uygulamanın kendi sunucularında 72 saat boyunca saklanıyorlar ve bu süreç içerisinde onları dostlarınızla paylaşarak tekrarlarını izlemelerine izin verebiliyorsunuz. 72 saatlik saklama sürecinin ardından içerikleriniz tamamen siliniyorlar ve bir daha erişim sağlamak mümkün olmuyor.

MyEye üzerinde yaptığınız yayınların kime ulaşacağını belirleme şansınız da mevcut. Dilerseniz bir yayını tüm dünyayla paylaşabileceğiniz gibi, dilerseniz de kısıtlı bir grup yahut sadece tek bir kişiyle paylaşabiliyorsunuz. Bu seçenekler sayesinde hem herkesin her şeyi görmesine engel olabiliyor hem de dostlarınızla paylaşımlarınızda zorluk yaşamadan devam edebiliyorsunuz.

MyEye'da takip ettiğiniz kullanıcılar bir canlı yayın yaptıklarında o yayınlara dair hemen bildirimler alabiliyorsunuz ancak istediğiniz kadar kişiyi takip edebilmenize karşın bunların hangilerinden bildirim alacağınızı da seçebilmeniz sayesinde rahatsız edici orandaki bildirimlerin de önüne geçebiliyorsunuz.

Çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, bir video paylaşım uygulaması olduğu için uzun süreli kullanımlarda 3G kotanız üzerinde istemediğiniz etkilerde bulunabilir. Bu nedenle WiFi üzerindeki kullanım çok daha verimli olacaktır.

YORUMLAR