Myidol 1.5.7 (ios)

Myidol

Myidol
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Myidol fotoğraflarınızı kullanarak animasyonlu avatarlarınızı oluşturuyor!

Myidol, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanabileceğimiz bir animasyon destekli avatar oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Hiçbir ücret ödemeden indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde sadece portre fotoğrafımızı çekerek hareketli avatarlarımızı oluşturabiliyoruz.

Uygulamanın çalışma hızı internet hızımıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Çünkü fotoğrafımızı tanımlamak ve işlemek için internet bağlantısından faydalanılıyor. Kısa bir sürede işlenen fotoğrafımız animasyon olarak ekranımıza taşınıyor. Bu noktada kullanıcılar geniş bir kişiselleştirme listesiyle karşılaşıyor.

Ekrandaki karakterimizin saç modelini, giysilerini, cinsiyetini ve yapacağı hareketleri seçebiliyoruz. Hareketlerin bazıları Çin kültüründen yansımalar içeriyor fakat çoğunluğu her kültüre hitap edecek türden. Açıkçası uygulamayı kullanırken epey eğlendik. Özellikle arkadaş grupları arasında bu uygulamayla eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Oluşturulan videoları farklı kanallar üzerinden paylaşabiliyoruz veya direkt olarak cihazımıza kaydedebiliyoruz. Genel olarak başarılı bir uygulama olduğunun altını çizmemiz gerekiyor. Myidol uygulaması ile yaratıcılığınızı kullanarak birbirinden eğlenceli videolar oluşturabilirsiniz.

YORUMLAR