myMail 2.0.1 (ios)

myMail

myMail
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    258

  • ÜRETİCİ

    MY.COM

myMail ile tüm e-posta hesaplarınız tek bir yerde.

myMail, tüm e-posta hesaplarınızı tek bir yerden yönetmenize imkan tanıyan tam özellikli bir e-posta yönetim uygulamasıdır. Gmail, Outlook, Hotmail, Live, Yahoo, iCloud, AOL ve diğer popüler e-posta hizmetlerinin yanı sıra IMAP ve POP3 etkinleştirilmiş herhangi bir e-posta hesabını da destekleyen uygulama, hızlı, anlaşılır ve modern bir arayüz ile gelmektedir.

Her gün kullandığımız tüm e-posta hesaplarını tek bir yere toplayan myMail, hem hızlı hem de güvenilirdir. Basit dokunuşlarla ve kaydırma hareketleriyle e-postalarınızı yanıtlayabilir, yönlendirebilir, okuyabilirsiniz. Hem iPhone hem de iPad’nizde kullanabileceğiniz uygulama, gelişmiş bildirim seçeneklerine sahiptir. E-posta servisi desteklemese dahi gelen yeni e-postalar için anlık bildirim alabilir, alan adı, e-posta adresi, hesap bazında filtreleme uygulayarak sadece istediğiniz koşullar sağlandığında bildirim alabilir, her bir hesap için sessize al seçeneğini aktif edebilir, bildirimleri tamamen kapatabilirsiniz. myMail, e-postalarınızı daha çabuk oluşturmanız, kişilerinizle daha hızlı iletişime geçebilmeniz için sadece e-posta hesaplarınızdaki kişi listenizi değil, telefonunuzdaki kişilerinizi de alır ve e-posta oluşturduğunuzda veya yönlendirdiğinizde önerilerde bulunarak size zaman kazandırır. E-postaların olmazsa olmazı dosya göndermek myMail ile oldukça basittir. Fotoğraf galerinizdeki onlarca resmi aynı anda tek dokunuşla gönderebilirsiniz.

Gelişmiş filtreleme ve arama seçenekleri de sunan myMail, tüm e-posta iletişimlerinizi ve bilgilerinizi şifreler. Böylelikle güvenli olmayan bir kablosuz ağdan bağlansanız dahi tüm sohbetleriniz güvendedir, üçüncü kişiler tarafından görülemez. Eğer farklı e-posta servisleri kullanıyorsanız her biri için ayrı uygulama kullanmak yerine güvenlilik, gizlilik odaklı bu e-posta uygulamasını kesinlikle denemenizi öneririm.

YORUMLAR