Mynd

Mynd
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mynd uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızda pek çok takvim işlemini otomatik hale getirebilirsiniz.

Mynd uygulaması, iOS kullanıcıları için hazırlanmış güzel görünen ve ücretsiz olan takvim uygulamalarından bir tanesi. Hem kolay kullanılır arayüzü, hem de seveceğiniz pek çok özelliği sayesinde favori takvim uygulamalarınızdan birisi olmaya aday diyebilirim. Uygulamanın en dikkat çekici özelliği, öğrenebilen akıllı bir takvim olması ve bu nedenle siz zamanla kullandıkça yapacağınız günlük rutinler hakkında size öneri ve tekliflerde bulunabilmesi. Aynı zamanda diğer takvim uygulamaları ile senkronize olabilmesi sayesinde o hesaplarda bulunan etkinlik ve görevlerinizi de direkt olarak Mynd içerisine alabiliyorsunuz.

Uygulamanın tahmin etme yeteneği sayesinde, ne zaman nereye gideceğinizi, ne kadar kalacağınızı ve yoılculuklarınız sırasında ne kadar süre geçireceğinizi görebiliyor ve böylece toplantılar ve etkinliklere katılımlarınızı daha kolay ve otomatik hale getirebiliyorsunuz. Trafik ve navigasyon yardımı sayesinde uygulamadan daha da fazla kolaylık elde etmek mümkün hale geliyor.

Herhangi bir etkinliğinizin süresi yaklaştığında, uygulama sizi katılımınız için uyarıyor ve böylece kaçırma şansınız kalmıyor ve uygulamayı sürekli olarak kontrol etmeniz de gerekmiyor. Cihazınızda yer alan iletişim bilgileri de sosyal ağ hesaplarıyla birlikte uygulamaya dahil oldukları için herhangi bir etkinlik yarattığınızda davet ettiğiniz kişilerin profil bilgileri de karşınıza çıkıyor. Sadece tek bir dokunuşla otomatik olarak davetiyeler göndermek de mümkün.

En başarılı otomatik takvim uygulamalarından birisi olarak gördüğüm Mynd, elbette manuel olarak veri girmeye de olanak tanıyor. Yeni ve farklı bir takvim uygulaması arayanların göz atması gerektiğini düşünüyorum.