MyTape

MyTape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyTape, iOS cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş bir canlı yayın yapma uygulaması.

MyTape, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir canlı yayın uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama temel olarak Twitter'ın Persicope uygulamasını anımsatıyor. Zaten hem işlev hem de kullanım olarak birçok ortak özelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Uygulamayı kullanmak çok basit ve hızlı. Sadece MyTape'i açıyoruz ve tuşa basarak kayıt işlemini başlatıyoruz. Parmağımızı kayıt butonundan çektiğimiz anda videoyu arkadaşlarımızla paylabilecek konuma getiriyoruz.

Uygulama üzerinden yayınladığımız videolar arkadaşlarımıza bildirim olarak gönderiliyor. Bu sayede arkadaşlarımızın çektiğimiz videoları kaçırma ihtimalleri sıfıra indirilmiş oluyor. Uygulamanın Facebook, Twitter, Mesenger, WhatsApp ve email gibi kanallara desteği mevcut. Bu kanallar üzerinden paylaşımlarımızı gerçekleştirebiliyoruz.

MyTape ile çektiğimiz videoların daha fazla ilgi çekebilmesi için hashtag kullanımına dikkat etmemiz gerekiyor. Gereksiz hashtag'lerden kaçınarak, direkt olarak video hakkında bilgi verenleri kullanmamız yerinde olacaktır.

Keyifli bir etkileşim ortamı kuran MyTape, önemli anlarını arkadaşları ve sosyal çevresiyle paylaşmak isteyenlerin kaçırmaması gereken bir seçenek.

YORUMLAR