myTuner Radio 4.0.1 (ios)

myTuner Radio

myTuner Radio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    40

  • Üretici

    Appgeneration Software

myTuner Radio ile 120'den fazla ülkenin 30.000'e yakın radyo istasyonununu iPhone ve iPad'inizden ücretsiz dinleyebilirsiniz.

myTuner Radio, iPhone ve iPad'inizde radyo dinlemekten keyif alan biriyseniz kesinlikle es geçmemenizin gereken bir uygulama. 120'den fazla ülke ve 30.000'e yakın radyo istasyonunu bünyesinde barındıran radyo uygulaması ile en yeni ve popüler parçaları dinlemenin keyfini sürebilir, spor haberlerini dinleyebilir, gündemi yakından takip edebilirsiniz.

myTuner Radio, iPhone ve iPad'iniz için ücretsiz kategorisinde bulabileceğiniz en başarılı radyo uygulaması. Türkiye dahil onlarca ülkenin radyo kanallarına hem de en popülerlerine anında ulaşabilmek ve dinlemek oldukça güzel. Hem de ücretsiz ve sınırsız olarak... Radyo istasyonlarını ülke ve şehir bazında filtrelemenin yanında türe göre de ayırabiliyorsunuz. Böylelikle o anki ruh halinize en uygun parçaları kolaylıkla bulabiliyor ve dinleyebiliyorsunuz.

Arka planda çalma desteği ile gelen myTune Radio, sadece Türkiye değil tüm ülkelerin radyo istasyonlarını dinlemek isteyen herkese önerebileceğim bir uygulama.

YORUMLAR