N.O.V.A. Legacy 1.3.3 (ios)

N.O.V.A. Legacy

N.O.V.A. Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    226

  • Üretici

    Gameloft

Gameloft'un konsol kalitesinde bilim kurgu FPS oyunu

N.O.V.A. Legacy, Gameloft’un görsellik ve oynanışta sınırları zorladığı, konsol kalitesinde bir FPS oyunu. Bilim kurgu temalı üç boyutlu mükemmel ötesi grafiklere sahip olan ve oynanış tarafında da kalitesini ortaya koyan birinci şahıs nişancı oyununda hikayeyi sevenler için tek oyunculu direkt aksiyona girmeyi sevenler için de çok oyunculu farklı onlarca mod yer alıyor.

Mobil platformda AAA kalitesinde farklı türde oyunlarla karşımıza çıkan Gameloft’un son eseri N.O.V.A Legacy, hem iPhone hem de iPad’de keyifli oynanış veriyor. Görsel şölen yaşatan mobil oyun, First Person Shooter (FPS) türünde hazırlanmış. Modern Combat tarzında, sürükleyici çevrimiçi ve çevrimdışı nişancı deneyimi yaşatıyor. Oyunda yerine geçtiğimiz karakter; emekli bir N.O.V.A. piyadesi olan Kal. Özel zırhlı giysisiyle dikkatleri üzerine çeken karakterimizin görevi ise; uzaylı istilacıları durdurarak insanlığın kaderini korumak. Yapay zeka ajanı Yelena ile birlikte girdiği savaşta elbette yalnız bırakmıyoruz.

Oyunun hem tek hem de çok oyunculu modu aksiyon yüklü. Uzaylı istifalar hakkındaki gerçeği öğrenmek için aksiyon yüklü savaşlara girdiğiniz 19 bölümden oluşan Hikaye Modu, uzaylı yaratık özel operasyon birliklerine saldırdığınız sınırlı süreli savaşlar, eşsiz uzaylı yaratık tertiplerine saldırılar düzenlediğiniz Özel Harekat, single modda oynanabilir oyunlar arasında. Multiplayer modda da tek (hayatta kalmayı başaran son nişancı kazanıyor)  veya takım halinde ölüm maçı (4’e 4 kapışma) seçeneği var.

YORUMLAR