Nakama 1.03 (ios)

Nakama

Nakama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nakama Free ücretsiz oluşuyla dikkat çeken ve saf aksiyon sunan keyifli bir oyundur.

Hızlı ve aksiyon dolu! Nakama Free’yi en iyi tarif eden sıfatlar sanıyorum ki bunlar. iPhone ve iPad cihazlara ücretsiz olarak indirebileceğiniz Nakama Free’de önüne çıkan her şeyi yok etmeyi görev edinmiş bir ninjayı kontrol ediyoruz.

Oyunda yer alan grafikler pikselleştirilmiş ve bu sayede daha retro bir görünüm elde edilmiş. Bu yönünü göz önüne aldığımızda Nakama Free son derece tarz sahibi bir oyun olarak nitelenebilir. Oyunun en dikka tçeken özelliklerinden bir tanesi de oyun kontrolörlerine destek sağlaması. Bu sayede cihazınızla uyumlu bir kol sahibiyseniz bu oyunu sorunsuzca oynayabilirsiniz. Elbette oyun dokunmatik ekran üzerinden de oynanabiliyor fakat kol ile oynamak hiç şüphesiz ki daha keyifli.

Ekranın solunda yer alan ileri ve geri tuşlarını kullanarak karakteri hareket ettirebilirsiniz. A ve B tuşları ile karekterimizin saldırı mekanizmalarını harekete geçirebiliyoruz. Hızlı ilerleyen ve sade oyun yapısıyla fazla kafa yormayan Nakama Free’yi aksiyon ağırlıklı oyunlardan hoşlanan herkese tavsiye ediyorum.

YORUMLAR