Namechk

Namechk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Namechk, sosyal medya sitelerinde kullanmak istediğiniz kullanıcı adının uygun olup olmadığını kontrol edebileceğiniz bir iOS uygulaması.

Namechk, web sitelerinde kullanmak istediğiniz kullanıcı adının kullanılabilir olup olmadığını tek sayfa üzerinden kontrol edebileceğiniz bir iOS uygulamasıdır.

Bir kullanıcı adınız var ve bu kullanıcı adını birden fazla web sitesinde kullanmak istiyorsunuz. Ancak bunu tek tek kontrol etmek, boşa vakit kaybı olacaktır. Tam da bu amaç için geliştirilen Namechk uygulaması, imdadınıza yetişiyor. Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra 157 farklı web sitesinde yapılan taramalar sonucunda, belirttiğiniz kullanıcı adının hangi sitelerde boşta olduğunu görebiliyorsunuz. Aramalarınızı web sitelerinin popülaritesine göre sıralayabilmenizin yanı sıra A-Z’ye sırala, kullanılabilir olanları göster gibi filtreleme seçeneklerini kullanıp, daha etkin bir arama yapabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz aramaları kaydedebilme özelliği de bulunan uygulama, kullanıcı adının web sitelerindeki kullanılabilirliğini kontrol etmek dışında, hangi alan adlarının boşta olduğunu da size sunuyor. 157 farklı sitede arama yapabileceğiniz Namechk uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

ARTILAR
EKSİLER

Arayüzü daha modern hale getirilebilir.

YORUMLAR