Nasıl Giderim

Nasıl Giderim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nasıl Giderim, toplu ulaşım araçları ile İstanbul'da rahat bir şekilde yolculuk yapmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.

Nasıl Giderim, İstanbul genelinde seyahat etmeye kolaylaştıran ücretsiz ve kolay kullanımlı bir navigasyon uygulamasıdır. Toplu ulaşım araçlarını sık kullananların oldukça işine yarayacak olan bu uygulama İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bir hizmetidir.

MobIETT Nasıl Giderim uygulaması, evinizi, iş yerinize veya favori mekanlarınıza en rahat şekilde gitmenize yardımcı olan resmi bir uygulamadır. İETT İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak sunulan uygulamayı ilk açtığınızda sizi “Merhaba, ben MOBIETT. Nereye gitmek istersiniz” mesajı karşılıyor. Diğer navigasyon uygulamalarında olmayan bu özellik sanki gerçek bir kişiye yol soruyormuş hissi uyandırıyor. Har daim hazırda bekleyen MOBIETT, bulunduğunuz konumu tespit ediyor, tüm hesaplamaları yapıyor ve önerileriyle gideceğiniz yere en kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Tabii ki gideceğiniz yeri harita üzerinden aramanız da mümkün. Uygulamanın diğer bir özelliği ise ev, iş ve favori mekanlarınızı (3 mekan seçebiliyorsunuz.) kısayol olarak ekleme seçeneği de sunması.

Metro, vapur, tramway gibi tüm ulaşım çeşitleri ile alternatifler sunan MobIETT Nasıl Giderim, toplu ulaşım ile seyahat etmeyi tercih edenlere büyük kolaylık sağlıyor. Hem ücretsiz, hem Türkçe, hem kolay kullanılabilir, hem de resmi bir uygulama olması yönünden kesinlikle denemenizi öneririm.