Nasrettin Hoca Maceraları

Nasrettin Hoca Maceraları
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nasrettin Hoca Maceraları, adından da anlayacağınız üzere iPhone ve iPad'leriniz üzerinde özel olarak seçilen Nasrettin Hoca macera ve fıkralarını okuyabileceğiniz eğlenceli bir uygulama.

Nasrettin Hoca Maceraları, çocuklar için özel olarak hazırlanan hem görsel hem de yazılı şekilde Nasrettin Hoca maceralarını anlatan eğlenceli ve bir o kadar da komik bir iOS uygulaması.

Küçükken dinlemeden büyümenin imkansız olduğu Nasrettin Hoca maceralarından en popüleri ise göle maya çalma hikayesi. Sanırım herkesin bidliği bir hikaye olan göle maya çalma ve bunun dışındaki tüm diğer popüler Nasrettin Hoca maceralarını içeren uygulama düşük bir ücret karşılığında satılıyor. Çocuklarınız ile birlikte vakit geçirmek yada onların iPhone ve iPad kullanarak eğlenmelerini ve keyifli vakit geçirmelerini istiyorsanız bu uygulamayı almanızı tavsiye ederim.

Çizgi filmler gibi görseller ile anlatılan Nasrettin Hoca maceraları dışında ufak yap boz oyunları da bulunuyor. böylece çocuklarınız dilediği zaman bulmaca çözerek daha fazla eğlenebiliyor. Bir çok fıkraya konu olan Nasrettin Hoca'nın pek çok duymadığınız macerasını dinleyip okumanızı sağlayan uygulama, çocuklarınız ile birlikte sizin de eğlenmenizi sağlıyor.

Renkli ve eğlenceli grafikler ile hazırlanan uygulama, çocuklarınızın sıkılmamasını, aksine çok eğlenceli vakit geçirmesini sağlarken, aynı zamanda güzel şeyler de öğrenmelerine yardımcı oluyor. Uygulamadan duyduğunuz fıkra ve maceraları diğer misafir çocuklarına yada diğer çocuklarınıza da zaanı gelince anlatabilirsiniz.

Çocuklarınızın Nasrettin Hoca macera ve fıkralarından haberdar olmalarını sağlamak ve aynı zamanda bunu yaparken keyifli vakit geçirmelerini istiyorsanız, Nasrettin Hoca Maceraları uygulamasını iOS mobil cihazlarınıza satın alarak indirebilirsiniz.