Naught 2

Naught 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Naught 2, etkileyici görsellerle platform oyunu unsurlarını bir araya getiren başarılı bir iOS oyunudur.

Naught 2, karanlıkların hakim olduğu bir oyun dünyasında, karanlığın birçok farklı formuna bürünerek karşınıza çıkan düşmandan kaçması için yerçekimini kontrol ederek kahramanımıza yardımcı olmanız gereken bir aksiyon oyunudur.

Aksiyon, macera, bulmaca ve platform öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlayarak gizemli bir oyun dünyası içinde oyunseverlerle buluşturan Naught 2, ilk oyuna göre oldukça geliştirilmiş.

Tamamen yeniden tasarlanmış bir oyun dünyası üzerinde çok daha interkatif öğelerin bir araya getirildiği Naught 2; çözmeniz gereken farklı bulmacaları, kurtulmanız gereken karanlık düşmanları ve atlatmanız gereken birçok engeli karşınıza çıkararak yeteneklerinizi ve sabrınızı adeta test ediyor.

 

Oyunda amacımız kahramanımız Naught'ın karanlıklar dünyasından kurtulmasına ve anılarına tekrar kavuşmasına yardımcı olmak ama bu hiç de kolay olmayacak.

30'dan fazla yeni bölüm, büyük düşmanlar, farklı bir oynanış, yeni oyun modları ve çok daha fazlası Naught 2'de sizleri bekliyor. Bakalım gizemleri ve bulmacaları çözerek Naught'u ışığa kavuşturabilecek misiniz?