Naughty Kitties 1.1.1 (ios)

Naughty Kitties

Naughty Kitties
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Naughty Kitties, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici ve son derece eğlenceli olan bir beceri oyunu olarak betimlenebilir. Kedi dostlarımızın gezegenlerini geri almak için giriştikleri mücadeleyi anlatan bu oyunda birbirinden tehlikeli düşmanlara karşı mücadele veriyor ve umulmadık maceralara şahit oluyoruz.

Sevimli grafiklerinin arkasında sürükleyici bir hikaye barındıran oyunda kule savunma oyunu dikamikleri, sonsuz koşu oyunu elementleriyle başarılı bir şekilde birleştirilmiş. Uzaylıların saldırısına karşı harekete geçen kediler, atladıkları uzay gemisiyle karşı saldırıya geçiyorlar. Bu kısım oyunun sonsuz koşu bölümünü oluşturuyor. Kule savunma kısmında ise gemideki silahları kullanarak düşmanları avlama aksiyonu ön plana çıkıyor. Kullanabileceğimiz çok sayıda silah ve uzay gemisi mevcut. Bunlar oyun derinliğini artırıken aynı zamanda oyunun tekdüze bir hal almasına da engel oluyor.

Naughty Kitties'de birçok bölüm bulunuyor ve bu bölümlerin hepsinde farklı bir aksiyonun içine giriyoruz. Geliştirilmiş kontrol mekanizması oyunseverlerin oyun esnasında herhangi bir problemle karşılaşmasına engel oluyor ve oyun deneyimine olumlu katkıda bulunuyor. Kontrollerin bir kısmı sürükle bırak yöntemiyle gerçekleştiriliyor.

Genel olarak son derece başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Naughty Kittens, mobil cihazları üzerinde heyecnalı bir beceri oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

YORUMLAR