Navionics Boating 7.0 (ios)

Navionics Boating

7.0
Navionics Boating
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    971

  • Üretici

    Navionics

Denizcilerin mutlaka denemesi gereken uygulamalardan biri olan Navionics Boating birbirinden faydalı özellikleri bir araya getiriyor.

Navionics Boating ücretsiz olarak indirebileceğiniz faydalı bir denizcilik ve rota takip uygulamasıdır. Uygulama birden fazla bilgilendirici fonksiyonu bir araya getirdiği için özellikle denizcilerin mutlaka denemesi gereken uygulamalardan biri olarak öne çıkıyor.

Denizcilik bu tarz yardımcı uygulamalar olmadan önce oldukça zor koşullar altında yapılan bir aktiviteydi. Denizciler yönlerini bulabilmek ve farklı bilgilere erişebilmek için zorlu yöntemler kullanmaktaydı. Fakat akıllı telefonların ve yazılımsal teknolojilerin gelişmesiyle birlikte artık daha güvenli ve konforlu yolculuklar yapmak mümkün.

Kullanışlı arayüzü ve kullanıcı odaklı bilgilendirme özellikleri ile her an yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz Navionics Boating'de rota bilgisi, uzaklık, GPS, rüzgar yönü, fotoğraf ve video paylaşımı gibi fonksiyonlara sahip oluyorsunuz. Ödüllü uygulamalar arasında yer aldığını belirtirsek sanıyoruz ki Navionics Boating'in ne denli faydalı bir uygulama olduğunu daha rahat kavrayabilirsiniz.

Siz de denizcilikle profesyonel veya amatör anlamda ilgileniyorsanız, Navionics Boating mutlaka denemeniz gereken uygulamalar arasında yer almalı. Ücretsiz olması da en dikkat çeken yanlarından birisi!

YORUMLAR