NBA 2K14

NBA 2K14
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K14 mobil cihazlardaki en başarılı basketbol oyunları arasındadır

NBA 2K14 kullanıcılara iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinde görebilecekleri en gerçekçi basketbol oyunu deneyimini yaşatmayı amaçlayan bir basketbol simülasyonudur.

NBA tarihi boyunca yetişmiş en iyi basketbolcular arasında olan LeBron James'in başrolde olduğu oyun bilgisayar ve oyun konsollarında oldukça tanınan serinin mobil cihazlara uyarlanmış versiyonudur. NBA 2K14'de gerçek zamanlı olarak maçlara çıkıyoruz ve takımımızı yöneterek basketbol heyecanını doyasıya yaşıyoruz. Oyun bu nedenle sıradan şut atma türündeki basketbol oyunlarından ayrılıyor ve mobil platformlarda nadir görülen bir yapıyı kullanıcılara sunuyor.

NBA 2K14'de farklı oyun modları sayesinde saatlerce oyunu oynayabiliyor ve boş zamanlarımızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebiliyoruz. Oyunun grafikleri ve fizik motoru oldukça kaliteli. Oynanış olarak oyun bize 2 farklı kontrol sistemi sunmakta. Dilersek oyunu klasik sanal gamepad aracılığıyla oynayabiliyoruz, dilersek tek elimizle dokunmatik hareketleri kullanarak takımımızı yönetebiliyoruz.

NBA 2K14 lisanlı NBA takımları ve lisanlı müzikleriyle bize eşsiz bir mobil oyun deneyimi yaşatıyor.

YORUMLAR