NBA 2K16

NBA 2K16
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K16 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

NBA 2K16 oyunculara gerçekçi bir basketbol tecrübesi yaşatmak için geliştirilmiş bir mobil basketbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz NBA 2K16, 2K Games'in bilgisayarlar ve oyun konsolları için yayınladığı resmi NBA basketbol simülasyonunun mobil versiyonu. NBA 2K16 sahip olduğu yüksek kaliteli grafikler ve gerçekçi oyun mekanikleri ile mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en başarılı basketbol oyunları arasında yer alıyor.

NBA 2K16 ile birlikte mobil cihazlarımızda kendi kariyerimizin peşinde koşabileceğimiz MyCAREER modunu oynayabiliyoruz. Bu modda kendi oyuncumuzu yaratarak ünlü NBA yıldızları arasındaki yerimizi almak için mücadele ediyoruz. Kendi oyuncumuzu yarattıktan sonra NBA takımları tarafından kadroya alınmak için yeteneklerimizi sergilememiz gerekiyor. Kadroya alındıktan sonra ise ilk 5'teki yerimizi garantilemek için uğraşıyoruz. Başarılılarımızı devam ettirdikçe ünlü NBA takımlarından transfer teklifleri alabiliyoruz.

NBA 2K16'da dilerseniz NBA'de takım maçları yapabiliyor, dilerseniz sokak basketbolu oynayarak teke tek maçlar yapabiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri yeni bir sisteme sahip. Bu sistem konsollarımız ve bilgisayarımızda kullandığımız oyun kontrol cihazlarındaki kontrol sistemini mobil cihazlara taşıyor. Çift sanal analog çubuk yardımıyla oyuncularımızı yönetiyor ve hareketleri gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

YORUMLAR