NBA 2K17

NBA 2K17
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K17 gerçekçi bir basketbol simülatörüdür

NBA 2K17 hem gerçekçilik anlamında hem de teknolojik olarak mobil cihazlar için şu ana kadar geliştirilmiş en yüksek kaliteli mobil basketbol oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş NBA 2K17'nin mobil versiyonu serinin bir önceki oyunuyla karşılaştırıldığında bize daha derin ve detaylı bir kariyer modu sunuyor. Bu modda artık kendi oyuncumuzun kaiyerini maç dışında da yönetiyoruz. Ayrıca oyunda NBA tarihinde önemli yere sahip yıldızlarla da maç yapabilmekteyiz.

NBA 2K17'nin içinde NBA takımlarının güncel kadrolarının içinde yer alan oyuncular bulunmakta. Ayrıca oyuna EuroLeague takımları da dahil edilmiş. Oyunda dilerseniz klasik olarak sezon maçları yapabilir veya sokak bawsketbolu maçları yapabilirsiniz.

NBA 2K17 oynayarak oyunun bilgisayar ve konsol versiyonları için sanal para kazanabilmekteysizi. 2.9 GB gibi büyük bir dosya boyutuna sahip olan oyunu indirmek için biraz yer açmanızda fayda var. Oyunun fiyatı da biraz yüksek; fakat oyun içi satın alım ve reklam dertleriyle uğraşmıyorsunuz.

NBA 2K17 teknolojik olarak oldukça başarılı. Yüksek detaylı grafikler tatmin edici bir oyun tecrübesi yaratıyor. Oyunu harici kontrol cihazları yardımıyla oynabilmeniz de mümkün.

YORUMLAR