NBA 2K18

NBA 2K18
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi basketbol oyunu.

NBA 2K18, sadece iPhone ve iPad’de değil, mobil platformda oynayabileceğiniz en iyi basketbol oyunu. PC ve konsol kullanıcılarının kalbini çalan 2K yapımı basketbol oyunun yenisinde daha derin MyCAREER modu, oyuncu alımından sözleşme imzalamaya her şeyin sizin kontrolünüzde olduğu, bir NBA takımının tüm işlerini üstlendiğiniz yeni bir mod eklendiği ve müziklerin yenilendiği dikkatleri çekiyor.

NBA 2K18’in mobil platforma uyarlanan sürümünde grafikler, sesler, oyuncu animasyonları, modlar kısacası her şey kalite akıyor. Bunun getirisi olarak oyun ücretli; 27.99 TL ödeyerek satın almanız gerekiyor ancak fiyatını kesinlikle hak ediyor. NBA maçlarını izlemek kadar oynamaktan da keyif alıyorsanız indirin derim. 3GB boyutunda olduğundan indirmesi biraz zaman alabiliyor ve Türkçe dil desteğiyle gelmediğini baştan söyleyeyim.

Oyuna geçecek olursam; NBA 2K18’de elbette grafikler ve oynanış bir üst seviyeye taşınmış ancak tek yenilik bunlar değil. Association adında bir mod eklenmiş ki bu modda oyuncu transferleri, sözleşme imzalama, draft dahil tüm işler sizin kontrolünüz altında. En güçlü kadroyu oluşturmaya çalışıyor, takımınızı şampiyonluğa taşımak için mücadele veriyorsunuz. Bunun yanı sıra MyCAREER modu genişletilmiş senaryo ile karşımızda ve MyPLAYER için etkileşim artırılmış. Öte yandan savunmada süratli koşu yeteneği ve daha fazla rebound alma yeteneğini de içeren yeni oynanış kontrollerinin eklendiğini görüyoruz.