Ne Ki Bu?

Ne Ki Bu?
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ne Ki Bu?, karşınıza çıkar 4 farklı resmin içerisinde yer alan ortak kelimeyi bulmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir iOS oyunudur.

Ne Ki Bu?, 4 farklı ile anlatılmak istenilen kelimeyi bulmaya çalışacağınız oldukça keyifli ve başarılı bir iOS bulmaca oyunudur.

Uygulamayı yükledikten sonra, giriş yapabilmek için herhangi bir üyelik veya hesap oluşturma işlemi bulunmamaktadır. Bu sayede hızlıca oyuna girerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun içerisindeki tek kural 4 farklı resmin anlattığı ortak kelimeyi bulmanız. Bunun dışında herhangi bir karışık kural yok.

Oyundaki bölümler kolaydan zora doğru sıralı olduğundan, ilk başladığınızda kolay gelebilir. Fakat bölümleri teker teker geçtikçe oyunda zorlaşmaya başlıyor. Bulamayıp takıldığınız kelimeleri, kelime duvarında paylaşarak arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. ayrıca oyun içindeki altın sistemi sayesinde harf göster ve harf bombala gibi özelliklerden altın satın alarak yararlanabilirsiniz.

iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip, hızlı ve kolayca oynamaya başlayabileceğiniz bu oyun ile saatlerce sıkılmadan eğlenebilirsiniz.

YORUMLAR