Nebuu

2.1
Nebuu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nebuu, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz keyifli bir bulmaca oyunu.

Nebuu, hem iPhone hem de iPad cihazları üzerinde oynayabilecekleri ilginç ve interaktif bir bulmaca oyunu arayan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Makul bir ücret karşılığında indirebilen bu oyun arkadaş ortamlarının vazgeçilmez eğlenceleri arasında olmaya aday.

Oyundaki amacımız cihazımızın ekranındaki kelimeyi arkadaşlarımızın yardımları ile bulmak. Oyunu başlatır başlatmaz cihazımızı alnımıza koyuyor ve arkadaşlarımızın verdikleri ipuçlarından yola çıkarak ekrandaki kelimeyi tahmin etmeye çabalıyoruz. Oyunda pek çok farklı türden kategori mevcut. Bunlar arasında filmler, spor, hayvanlar, ünlüler, diziler, müzisyenler, şarkılar, şehirler, mekanlar, yemekler, popüler kültür ve markalar gibi kategoriler mevcut.

Nebuu'nun en güzel yanı oyun esnasında video çekebilmemize imkan sağlaması. Bu videoları çektikten sonra istersek Facebook gibi farklı sosyal medya kanalları üzerinde paylaşabiliyoruz. Oyundaki kategorilerin beş tanesi ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer fazladan kategori açmak istiyorsanız ücret ödemeniz gerekiyor.

Arkadaş ortamlarında keyifle oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu arayışındaysanız Nebuu mutlaka denemeniz gereken seçenekler arasında.

YORUMLAR