Nenamark3 1.0 (ios)

Nenamark3

1.0
Nenamark3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nenamark3, telefonunuzun grafik birimi ile ilgili testler yapan performans ölçer bir uygulamadır.

Akıllı telefonunun grafik konusunda ne kadar iyi olduğunu öğrenmek herkesin hakkıdır. iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Nenamark3 uygulaması ile birlikte artık hiç uğraşmadan telefonunuza grafik testi yapabilirsiniz.

Telefonunuza Nenamark3 uygulamasını indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey testi başlat butonuna tıklamak. Daha sonra uygulama iOS işletim sistemi ile çalışan cihazınızın grafik testini yapmaya başlıyor. Özellikle 3 boyutlu grafikler ve 60 FPS'e kadar videolar oynatarak telefonunuzu sınayan Nenamark3, testin sonucunda telefonunuza ortalama bir puan vermekte. Bu puana göre diğer akıllı telefonlar arasından kendi telefonunuzun sıralamasını görebilirsiniz. Aynı zamanda bu sıralama tablosundan en başarılı telefonları öğrenebilmeniz de mümkün.

Nenamark3 uygulaması içerisinde test işlemi sırasında oynatılan videolardan pek bir şey anlayamayacaksınız. Hani öyle test sırasında bende video izlerim eğlenirim gibi bir durum yok. Çünkü o videolar sizi değil daha çok telefonunuzu test etmek için geliştirildi. Nenamark3 sayesinde aynı zamanda telefonunuzun hangi uygulamaları çalıştırıp çalıştırmayacağını da tahmin edebilirsiniz.

YORUMLAR