Neo Monsters 1.2.5 (ios)

Neo Monsters

Neo Monsters
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neo Monsters, Pokemon'a benzerliğiyle öne çıkan popüler iOS oyunu.

Neo Monsters, tasarım çizgileriyle Pokemon’a benzerliğiyle öne çıkan iOS platformundaki en popüler oyun. Online takım kurup en iyiler listesine girmek için mücadele verdiğimiz oyunda canavarlarımızdan kendi takımımızı kuruyor ve rakiplerimizin karşısına çıkıyoruz.

Görsel açıdan Pokemon’a oldukça benzeyen oyun bir hikaye üzerinden ilerliyor. Başlangıçta neden yaratıkları savaştırdığımızı anlatan kısa bir girişin ardından eğitim süreci başlıyor. Eğitim bölümünde yaratıkları nasıl kapıştıracağımızı, savaş esnasında nelere dikkat etmemiz gerektiğini, yaratıklardan oluşan takımımızı nasıl kuracağımızı kısacası oyunun gidişatını öğreniyoruz. Tabii ki temeli öğretiliyor; bir noktadan sonra kendi stratejilerimizi uygulamaya başlıyoruz.

Her biri farklı yeteneklere sahip ve ilerledikçe gelişen yüzlerce yaratığın bulunduğu oyunda sıra tabanlı oynanış hakim. Yaratıklarımızı seçtikten sonra ufak bir diyalogun ardından savaşa geçiyoruz. Ortadan ayrılmış oyun alanında yaratıklar karşılıklı olarak kapışıyor. Bu noktada çok müdahale etme şansınız olmadığından yaratık seçim ekranında dikkatli seçim yapmanız önemli.

YORUMLAR