Networkdry Kuru Temizleme 1.1.6 (ios)

Networkdry Kuru Temizleme

Networkdry Kuru Temizleme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Networkdry Kuru Temizleme uygulaması üzerinden kuru temizleme ve halı yıkama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Kuru temizleme ve halı yıkama gibi ihtiyaçlarınız için online hizmet veren Networkdry Kuru Temizleme uygulamasını iOS cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

7 gün 24 saat hizmet veren Networkdry Kuru Temizleme uygulaması ile halı yıkama, kuru temizleme ve özel işlem gerektiren gelinlik, yorgan ve abiye gibi ürünlerinizi kapıdan teslim edebiliyorsunuz. Siparişinizi oluşturduktan sonra 5 saat içerisinde ürünlerinizi teslim edebileceğiniz uygulamada, ürünün cinsine göre belirlenen teslim sürelerinde tekrar kapıdan teslim alabiliyorsunuz. Halı yıkama ve teslimatı 7 gün, kuru temizleme 24 saat ve özel işlem gerektiren ürünleri 72 saatte kapınıza getiren Networkdry Kuru Temizleme uygulamasında, ödemelerinizi kapıda ödeme veya kredi kartı seçenekleriyle gerçekleştirebilirsiniz.

Siparişlerinizin teslim alınma ve teslim edilme tarihleriyle birlikte saatlerini de seçebilmenize olanak sağlayan Networkdry Kuru Temizleme uygulamasında, NClub üyeliğinizi kullanarak yüzde 50 indirimden faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında kullanabileceğiniz Networkdry Kuru Temizleme uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR