NeuroNation 2.0.13 (ios)

NeuroNation

NeuroNation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NeuroNation sayesinde günlük zihin egzersizleri yapabilir ve daha hızlı çalışan bir düşünce sistemine sahip olabiliriz.

NeuroNation, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir zihinsel egzersiz uygulaması olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu faydalı uygulama sayesinde daha sağlıklı ve hızlı çalışan bir zihne sahip olabilme şansını elde ediyoruz.

Bildiğiniz gibi sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için düzenli spor yapmak şart. Peki zihnimizin de sağlıklı ve hızlı çalışabilmesi için spora ihtiyacı olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz? NeuroNation'ın yapımcıları bu alandaki boşluğu görmüş olacaklar ki böylesine harika bir uygulamalayı bizlerle buluşturdular.

NeuroNation sayesinde;

  • Hafızamızı güçlendirebiliyor,
  • Dikkat oranımızı artırabiliyor,
  • Zekamızı geliştirebiliyor,
  • Mantıksal düşünme yeteneklerimizi geliştirebiliyoruz.

Doktorlar tarafından incelenen NeuroNation'ın insan zihnine fayda sağladığı yapılan özel araştırmalar neticesinde kanıtlanmış.

Dünya çapında 1.000.000'dan fazla kullanıcıya sahip olan NeuroNation'dan tam anlamıyla verim alabilmek için sunulan egzersizleri düzenli olarak takip etmek gerekiyor. Eğer her gün uygulamayla zihin egzersizi yaparsanız bir süre sonra zihinsel işleyiş hızınızın arttığını hissedeceksiniz.

YORUMLAR