New Star Cricket 1.7.3 (ios)

New Star Cricket

New Star Cricket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2

  • Üretici

    Five Aces Publishing Ltd.

Kriket sporu üzerine eşsiz bir kariyer yapacağınız sürükleyici bir oyundur.

Hem Android hem de İOS işletim sistemlerine sahip tüm cihazlardan kolaylıkla erişebileceğiniz ve sürükleyici özelliği sayesinden sıkılmadan oynayacağınız New Star Cricket, içinizdeki kriket tutkusunu doyasıya yaşayarak zorlu müsabakalara çıkacağınız benzersiz bir oyundur.

Etkileyici grafik tasarımı ve keyif verici ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda amaç, kriket sporu üzerine kendinize uzun soluklu  bir kariyer planlaması yapmak ve dünyaca ünlü takımlarda forma giyerek kariyerinizde zirve yapmaktır. Profesyonel bir kriketçi olmak için zorlu bir mücadelenin içine girerek gittikçe zorlaşan maçlar yapacak ve atışlarınızı geliştirerek seyircilerin gönlünü kazanacaksınız. Atış becerilerinizi geliştirmek için düzenli antrenman yapabilir ve enerji içeceklerinden yararlanarak gücünüzü koruyabilirsiniz.

Oyunda dünya çapında ün yapmış birçok kulüp yer almaktadır. Ayrıca kıyasıya mücadele edeceğiniz onlarca zorlu turnuva bulunmaktadır. Karakterinizin yeteneklerini geliştirerek menajerlerin ilgisini çekebilir ve dev takımlarda forma giyerek bol miktarda para kazanabilirsiniz.

Spor oyunları arasında bulunan ve oldukça geniş bir oyuncu kitlesine hitap eden New Star Cricket, ücretsiz olarak erişeceğiniz eğlenceli  bir oyundur.

YORUMLAR