News in Levels 2.0.4 (ios)

News in Levels

News in Levels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

New in Levels, İngilizce çalışmak için en ideal iPhone ve iPad uygulamalarından bir tanesidir. Uygulamada yer alan her haber, farklı İngilizce seviyelerine göre hazırlanmaktadır.

News in Levels, iPhone ve iPad için İngilizce haber okuma uygulamasıdır.

İngilice öğrenme aşamasında, sürekli pratik yapma ve metin okuma çok önemlidir. Bunun için de her gün 5-6 İngilizce haberi okumak ve anlamaya çalışmak önerilir. News in Levels de bunu sizin için bir nebze de olsun kolaylaştıran uygulamalardan bir tanesi. Uzun süredir internet sitesi üzerinden hizmet veren platform, bundan böyle iOS ve Android üzerinden de takip edilebilir duruma geldi.

News in Levels'de her gün 2 ya da 3 farklı haber bulmanız mümkün. Bütün bu haberlerin altında, "Level 1, Level 2 ve Level 3" şeklinde sınıflandırmalar bulunuyor. Bu sınıflandırmalardan, İngilizce seviyenize uygun olanı seçtğinizde, o seviyeye uygun bir metin karşınıza geliyor. Yani aynı haberin üç farklı versiyonu da uygulamada yer alıyor. Bütün seviyelerde ise bilinmesi daha az muhtemel olan kelimeler kalın şekilde veriliyor ve bu kelimelerin anlamları, haberin en sonuna yerleştiriliyor. Ayrıca seviye üçte, okuduğunuz haberin videosunu da bulabiliyorsunuz. Böylece bütün bir metni bir de dinleme şansı elinize geçiyor.

YORUMLAR