NewsGIF

NewsGIF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NewsGIF, olup bitenleri ve haberleri GIF'ler eşliğinde sunan ilginç ve kullanışlı bir uygulama.

NewsGIF, kullanıcıların dünyada olup biten olayları ve en son gelişmeleri takip edebilmek için kullanabilecekleri bir haber takip uygulaması.

iPhone ve iPad cihazlar üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu işlevsel ve orijinal uygulama aynı kategoride bulunduğu rakiplerinden sıyrılabilmek için ilginç bir özelliği ön plana çıkartıyor.

Uygulama haberleri sunmak için konuyu en iyi şekilde özetleyen GIF'lerden faydalanıyor. Son derece şık tasarlanmış arayüzünde gezinirken uzun başlıkları okumak yerine ilgili içeriğin konusunu en iyi özetleyen GIF'leri izlemek ayrı bir keyif oluyor. Üstelik bu durum içeriklere çok daha hızlı bir şekilde göz atabilmemize imkan sağlıyor. Kullanılan tüm GIF'ler bizzat uygulamanın kullanıcıları tarafından seçiliyor.

Uygulama sadece haber sunmakla kalmıyor, kullanıcılara en iyi GIF'leri seçme şansı da veriyor. Bu sayede bizi daha fazla içine alıyor ve etkileşimi artırdığı için birliktelik hissi yaratıyor.

Hem sosyal, hem bilgilendirici hem de eğlenceli bir uygulama olan NewsGIF, gündemi biraz olsun mizahi yanından yakalamak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir uygulama.

YORUMLAR