Newsify 3.6 (ios)

Newsify

3.6
Newsify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Newsify, gündemi meşgul eden gelişmeleri ve en son haberleri takip edebileceğimiz kapsamlı bir uygulama.

Newsify, gündemi ve en son haberleri yakından takip etmek isteyen iPhone ve iPad kullanıcılarının tamamen ücretsiz olara edinebilecekleri bir uygulama. Favori bloglarımızı ve haber kaynaklarımızı bu kullanışlı uygulama sayesinde zahmetsizce takip edebiliyoruz.

Gazeteye benzer bir arayüze sahip olan Newsify'ı Feedly hesabımızla eşleme şansına sahibiz. Bu sayede Feedly üzerinde takip ettiğimiz kanalları tekrar tekrar uygulamaya eklemek zorunda kalmadan direkt olarak takip etmeye başlayabiliyoruz.

Newsify'ın en önemli özellikleri arasında çevrimdışıyken dahi kaynakları takip edebilmemize imkan sunması. Elbette internetiniz yokken herhangi bir güncelleme yapılamayacak fakat o ana kadar yapılmış güncellemelere göz atabileceksiniz. Gelişmiş arama fonksiyonu sayesinde ilginizi çekebilecek içerikleri direkt olarak aratabiliyorsunuz. Uygulamanın hem yatay hem de dikey kullanım için imkan sağladığını belirtmeden geçmeyelim.

Newsify üzerinde okuduğumuz haberleri dilersek farklı sosyal medya platformları üzerinden takipçilerimizle paylaşabiliyoruz. Bu sayede söz konusu haberler üzerine tartışabileceğimiz bir ortam yaratabiliyoruz.

Başarılı bir çalışma karakterine sahip olan Newsify, iOS cihazları üzerinde kullanabilecekleri kapsamlı bir haber takip uygulaması arayanların göz atması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR