NFL Mobile 11.0.0 (ios)

NFL Mobile

NFL Mobile
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NFL Mobile, Amerika Futbolunu iPhone ve iPad'inizden takip edebileceğiniz resmi uygulamadır.

NFL Mobile, Amerikan Futbolu heyecanını iPhone ve iPad’inize taşıyan resmi uygulamadır. Tamamen ücretsiz olan uygulama modern ve sade arayüzünün yanı sıra kişiselleştirilebilir bildirim ayarları ile dikkatinizi çekecek.

Aynı anda iki NFL takımını takip edebileceğiniz uygulamada sadece NFL takımınıza ait gelişmeler sunulmuyor. Hiçbir maçını kaçırmadığınız NFL takımınızın oynadığı / oynayacağı tüm maçların skorlarını takip etmenin yanı sıra sakatlıklar, öne çıkan pozisyonlar, oyun başlama zamanını da içeren bildirimler alabiliyor, doğrudan uygulama üzerinden NFL.com rüya takımınızı takip edebiliyor, tartışmalı pozisyonları izleyebiliyor, maça bilet satın alabiliyor, çeşitli aksesuarların bulunduğu mağazayı ziyaret edebiliyorsunuz.

NFL Mobile uygulamasında toplam 42 NFL takımı bulunuyor. Bunlar arasında favori 2 takımınızı seçip uygulamanın ana ekranına ulaşıyorsunuz. Başlangıçta seçtiğiniz takımı sonradan değiştirebileceğiniz gibi alacağınız bildirimleri de isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Oynanan son maç, haber ve analizler, sosyal medyadan gelişmeler ana ekranınızı kaplıyor.

NFL Mobile, maçları izlemenin yanı sıra dinleme imkanı da sunuyor. Amerikan Futboluna ilgi duyuyorsanız ve de maçlarını takip edebileceğiniz bir uygulama arıyorsanız NFL Mobile sizin için yaratılmış.

YORUMLAR