Nian 1.0.4 (ios)

Nian

Nian
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nian, aksiyon tabanlı bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor.

Nian, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz ilginç bir aksiyon tabanlı beceri oyunu. Çin kültürüne dayalı olan bir oyun olan Nian'ı tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunda tam tamına 27 farklı bölüm bulunuyor. Tahmin ettiğiniz gibi ilk birkaç bölüm alışkanlık kazandırmak adına daha kolay dinamiklere sahip. İlginç bir kontrol mekanizmasına sahip olduğu için ciddi bir süre alışkanlık kazanmaya çabalıyoruz. Çin kültürünün önemli öğeleri arasında yer alan aslan dansı üzerine kurulmuş olan bu oyunda kontrolümüze verilen karakteri ekrandaki davulu kullanarak yönlendiriyoruz.

Oyundaki temel amaçlarımız arasında bölümlerdeki objeleri toplamak da yer alıyor. Bu objeleri toplayabilmek için gideceğimiz yolları iyi hesaplamamız gerekiyor. Aksi halde boşluklara düşebiliyoruz ve bölüm sona eriyor.

Oyunda dikkatimizi çeken öğeler arasında kağıt görünümü verilmiş modellemeler bulunuyor. Açıkçası bu görüntü bir hayli hoşumuza gitti ve oyuna orijinal bir hava katmış.

Genel olarak başarıl ıbir oyun olan Nian, orijinal bir deneyim yaşamak isteyen her oyunseverin denemesi gereken yapımlar arasında.

YORUMLAR