Nihilumbra 2.0 (ios)

Nihilumbra

2.0
Nihilumbra
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nihilumbra başarılı bir mobil platform oyunudur

Nihilumbra kendine has hikayesiyle dikkat çeken ve yaratıcı bulmacalarda süslenmiş bir mobil platform oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Nihilumbra'nın baş kahramanı oldukça ilginç bir kahraman. Born adını taşıyan kahramanımız aslında boşluğun bir parçası. Büyük boşluğun küçük bir parçası olan Born, yaratıldığı boşluktan ayrılarak Nihilumbra dünyasına ayak basabilmiştir. Fakat bu da onun sürekli kendisini kovalayan bir lanet ile doğmasına sebep olmuştur. Büyük boşluk tek bir varlık olmak zorundadır. Bu nedenle büyük boşluk sürekli Born'u takip etmekte ve onu yutabilmek için çabalamaktadır. Born ise Nihilumbra'daki renkleri keşfedebiliyor ve bu renklerin güçlerini kullanarak etrafındaki dünyayı değiştirebiliyor. Bu sayede boşluktan kaçabilen Born'a macerası boyunca eşlik ederek serüvene ortak oluyoruz.

Nihilumbra klasik platform oyunu yapısını güzel bir hikayeyle ve göze hoş görünen grafiklerle birleştiren bir oyun olarak tanımlanabilir. Mario gibi oyunlardan alışık olduğumuz platform oyunlarındaki klasik yapı ölümcül tuzaklar, tehlikeli canavarlar ve yaratıcı bulmacalarla birleşiyor. Sonuçta ortaya uzun süren bir eğlence çıkıyor.

Özel müziklerle zenginleştirilmiş olan Nihilumbra'yı 2 farklı kontrol yönteminden birini kullanarak oynayabilmeniz mümkün.