Ninja Boy Adventures 1.0.1 (ios)

Ninja Boy Adventures

Ninja Boy Adventures
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninja Boy Adventures mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur

Ninja Boy Adventures bir dönem televizyonlarımıza bağladığımız atarilerde oynadığımız klasik Bomberman oyununu hatırlatan bir oynanışı mobil cihazlarımıza taşıyan bir bulmaca oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Ninja Boy Adventures'da bir ninja kahramanı yönetiyoruz ve maceraya atılarak düşmanlarımızla savaşıyoruz. Oyundaki bölümlerde düşmanlarımızı yok etmemiz ve çıkış kapısına giden yolu açmamız gerekiyor. Bu iş için ise bombalarımızı kullanıyoruz. Bombalarımızı doğru bir şekilde yerleştirerek kendimize zarar vermeden yol açtığımız oyunda heyecanlı bölüm sonu canavarı savaşları da bizi bekliyor.

Ninja Boy Adventures'ı dilerseniz tek başınıza hikaye modunda oynayabilir ve senaryo boyunca ilerlemeye çalışabilir, dilerseniz online olarak 4 oyuncu oynayarak birbirinizle savaşabilirsiniz.

Ninja Boy Adventures renkli 2 boyutlu grafiklere sahip olan bir mobil oyun. Bomberman'ın klasik yapısına sadık kalan oyun içerisinde herhangi bir reklam veya uygulama içi satın alım işleminin yer almaması oyuna artı puan kazandırıyor.