NinjAwesome 1.0.1 (ios)

NinjAwesome

NinjAwesome
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NinjAwesome mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

NinjAwesome hızlı ve heyecanlı bir oynanışı renkli grafiklerle birleştiren bir mobil aksiyon - platform oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ninja oyunu olan NinjAwesome'da usta bi ninja olmaya çalışan kahramanımzın macerasına katılıyoruz. Kahramanımız bu iş için nijalığın temelinde olan gizlilik, çeviklik, suikast ve sabotaj yeteneklerini zorlu testlere sokuyor ve farklı düşmanlarıyla savaşıyor. Çevikliğimizi test etmek için tuzakların üzerindne atlıyor, suikast yeteneklerimizi test etmek için düşmanlarımızla savaşıyoruz. Ninja kılıcımızla ve ninja yıldızlarımızla düşmanlarımızı yok ederken yolumuz üzerindeki altınları da toplamaktayız.

NinjAwesome'ın oyun yapısı klasik 2 boyutlu platform oyunlarıyla sonsuz koşu oyunlarının karışımı olarak tarif edilebilir. Kahramanımız oyun boyunca sürekli koşuyor ve karşısına çıkan boşlukların, tuzakların üzerinden atlıyor. Kılıcımız ve yıldızlarımızla da yolumuza çıkan düşmanları temizliyoruz. Görevleri ve bölümleri tamamladıkça kazanacağımız altınla kahramanımızın yeteneklerini geliştirebilmekteyiz.

NinjAwesome'ın retro tarzda grafikleri ve ses efektleri bize eski Sega oyun konsollarında oynadığımız klasik platform oyunlarını hatırlatmakta.

YORUMLAR