Ninpoop

Ninpoop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninpoop, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz ilginç ve eğlenceli bir beceri oyunu.

Ninpoop, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz bu oyunda mümkün olduğunca yukarıya tırmanmaya çalışan bir kurbağanın kontrolünü üstleniyoruz. Oyundaki yegane amacımız kısılıp kaldığımız yerden çıkmak. Elbette bunu başarmak pek de kolay olmuyor.

Oyunda Angry Birds'ten de alışkın olduğumuz sapan dinamiklerine dayalı bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Kurbağayı tutup geriyoruz, bıraktığımızda ise ileri fırlıyor. Bu sayede yukarı doğru fırlatıp ilerletmeye çalışıyoruz. Tırmandığımız yerde duvarlar arasında metal barlar var. Kurbağa bu barlara diliyle tutunarak asılı kalıyor. Her fırlatışımızda bir üsteki bara asılıyor. İlk birkaç kat kolay ilerlese de zamanla barların yapısı değişiyor ve hatta karşımıza çeşitli engeller çıkıyor.

Ninpoop'ta seçebileceğimiz dört farklı karakter mevcut. Bu karakterlerin her biri kendi üstün yeteneklerine ve zayıflıklara sahip. Oynayış stilimize ve karakterimize en uygun olanı seçmek başarılı sonuçlar elde etmek açısından çok önemli.

Bu tarz oyunlarda denk geldiğimiz gibi Ninpoop'ta da birçok güçlendirici ve bonuslar mevcut. Bunları toplayarak bölümlerde sergilediğimiz performansı artırabiliyoruz.

Genel olarak Ninpoop, her yaştan oyunseverin keyifle oynayabileceği bir oyun. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için bir oyun arıyorsanız Ninpoop sizi fazlasıyla tatmin edecektir.