Nito

Nito
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama ile arkadaşlarınızın yüzlerini taratarak onlar farklı animasyonlar ekleyebilirsiniz.

Nito ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebileceğiniz en eğlenceli ve yaratıcı uygulamalardan bir tanesi ve kullanıcılara 3 boyutlu animasyon yaratma konusunda yardım ediyor.

Uygulama temel olarak mimikleri, hareketleri ve çıkarılan sesleri analiz ederek detaylı yüz haritaları çıkartıyor. Bu sayede kullanıcılar diledikleri bir animasyonu bu mimik haritasına ekleyerek çektikleri yüze farklı karakteristikler ekleyebiliyorlar.

Uygulamayı kullanarak haritasını çıkarttığınız yüzlere ekleyebileceğiniz farklı türde ainmasyonlar mevcut. Hayvanlar, uzaylılar, çizgi film karakterleri ve canavarlar bunlardan bir kaçı. Nito'nun en önemli özelliği diğer birçok uygulamanın tersine bu sayılan karakterlerin tümünü ücretsiz olarak sunuyor. Bildiğiniz gibi bazı uygulamalar bir veya iki tane seçenek sunup diğer özellikler için ekstra ücret talep ediyor. Nito'da bu durum kesinlikle söz konusu değil.

Komplike gibi görünse de uygulamayı kullanmak son derece basit. Sadece dilediğiniz kişinin yüz ifadesini taratmalı ve gerisini uygulamaya bırakmalısınız. Bu adımdan sonra Nito gereken ayarlamaları yapıyor ve seçtiğiniz animasyonu hızlı bir şekilde taratılan yüze ekliyor. Eğer siz de arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek için ücretsiz bir uygulama arıyorsanız, Nito denemeniz gereken alternatifler arasında.

YORUMLAR