NitroRush: Street Race

NitroRush: Street Race
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NitroRush: Street Race, iPhone ve iPad'leriniz ile birlikte oynayabileceğiniz en iyi ve ücretsiz araba oyunlarından bir tanesidir.

NitroRush: Street Race, araba yarışı oyunlarını sevenlerin çok beğeneceği mükemmel bir iOS araba yarışı oyunudur. Oyun içerisindeki amacınız en aranan kişi haline gelmek. Tabiki bunu sürat yaparak şehrin içinde gezerek sağlıyorsunuz.

Birbirinden farklı görünüm ve özelliklere sahip 3 araçtan zevklerinize en uygununu seçerek yarışlara başlayabilirsiniz. Ayrıca arabanızı ekstra güçlendirmeler ile daha hızlı hale getirebilir dilersenzi rengini ve diğer ayarlarını değiştirerek tamamen kendi hayallerinizdeki arabayı oluşturabilirsiniz.

Şehirdeki polislerden kaçarak yada şehrin içinde tur atarak keyifli vakit geçirebileceğiniz oyunda, araba kontrolü elinizi sağ ve sola doğru kaydırarak gerçekleştiriyorsunuz. Buna ek olarak ekrana 2 kere dokandığınızda arabanız görünmez oluyor ve önünüze çıkan hiçbir engele takılmadan hızla yola devam edebiliyorsunuz.

Ekstra güçlendirmeleri almak için yarışlarda yol üstündeki altınları toplayabilir veya uygulama mağazasından direkt olarak altın satın alabilirsiniz. Lastiğinden motoruna ve görünümüne kadar kendinizin ayarlayacağı aracınız ile birlikte sokakların tozunu arttırmak için hemen ücretsiz olarak NitroRush'ı indirebilirsiniz.

Oyun içerisindeki en güzel özelliklerden birisi ise arabanızda kullanacağınız Nitro özelliği. Bu özelliği alarak arabanızın kısa mesafede yüksek hıza çıkmasını ve böylece polise yakalanma anlarında kaçabilmeyi sağlıyorsunuz.

Giriş yaptığınız hergün için size sürpriz hediyeler sunan NitroRush: Street Race'i kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR